Sukces uczniów naszej szkoły w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

Sukces uczniów naszej szkoły w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej

            Z radością i dumą przyjęliśmy wiadomość o sukcesie drużyny chłopów w Kujawsko-Pomorskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Lidze Lekkoatletycznej. Zawody odbyły się 8 czerwca 2022 r. w Świeciu. Nasi chłopcy pomimo niepełnego składu wywalczyli 3 miejsce zdobywając cenny puchar i brązowe medale. Kilku z nich uzyskało również wysokie miejsca w swoich konkurencjach. Oto skład naszych Medalistów: Górski Krystian, Nizwantowski Karol, Karpus Dominik, Karnia Ksawery, Chyliński Mateusz, Osiński Milan, Osiński Dawid, Ługiewicz Filip, Lembke Marcel, Grubecki Bartosz, Piątek Stanisław, Lewandowski Konrad. Opiekunem był pan Michał Dejewski. Nadmieniam, że w poniedziałek 13.06.2022 r. odbędzie się w auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu uroczystość podsumowania roku sportowego z udziałem naszych uczniów i władz miasta.

Gratulujemy znakomitego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.