Ekopracownia 2023 dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji w kwocie 45 000,00 zł.

Sport 2013/2014

POLSKI SPORT 2024

Trzecia Ogólnopolska E-Spartakiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej
pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu
?POLSKI SPORT 2024?


            Za nami Trzecia Ogólnopolska E-Spartakiada Dzieci i Młodzieży Szkolnej pod patronatem Narodowego Programu Rozwoju Sportu ?POLSKI SPORT 2024?.

Spartakiada odbyła się 06.06.2014r i składała się z następujących konkurencji lekkoatletycznych:

- 100m dziewcząt i chłopców
- skok w dal dziewcząt i chłopców
- 600m dziewcząt, 1000m chłopców

W zawodach wzięło udział 2779 uczniów z całego kraju. Zostało zapisanych 4581 wyników. Z naszego gimnazjum rywalizowało wirtualnie łącznie 34 uczniów. Wielu z nich zajęło czołowe miejsca na podium.

Pierwsza trójka spośród każdej kategorii wiekowej (I klasa i II klasa jest klasyfikowana razem, zaś III klasa osobno) otrzyma medal oraz dyplom. Nagrody rzeczowe, medale i dyplomy będą wysyłane sukcesywnie od 16.06.2014 r przez organizatorów do szkół. Dodajmy, iż patronem medialnym tej edycji E- spartakiady było radio RMF MAXX.
Oto poszczególne miejsca zajęte przez naszych uczniów:

Czytaj więcej: POLSKI SPORT 2024

XIII rajd pieszy ?Dni Grudziądza1291 ? 2014?

XIII rajd pieszy ?Dni Grudziądza 1291 ? 2014?

         Dnia 07.06.2014r odbył się kolejny rajd pieszy w tym roku szkolnym. Organizatorem była szkoła podstawowa nr 12 w Grudziądzu.

Celem rajdu było:
- uczczenie 723 rocznicy nadania Grudziądzowi praw miejskich
- poznawanie piękna regionu grudziądzkiego
- czynny wypoczynek wśród turystycznej braci

Trasa rajdu była ciekawa zarówno pod względem turystycznym jak i krajoznawczym. Trasa przebiegała następująco:
- TARPNO (petla autobusowa ? TESCO) ? Fort Parski ? ul. Czwartaków ? Góra Zamkowa ? Placv Stycznia ? SP 12 (ok.10km)

Nasze gimnazjum reprezentowało pięć uczennic:

Cool Marta Sobolewska 2f
Cool Kinga Paszkiewicz 2f
Cool Agnieszka Cybulska 2f
Cool Agata Lewandowska 2f
Cool Sandra Węglerska 2e

W czasie rajdu na jednym z postojów odbył się okolicznościowy konkurs tematyczny poświęcony Grudziądzowi. Wzięła w nim udział Marta Sobolewska i Agata Lewandowska. Uczennice zajęły w nim drugie miejsce.

Gratulacje! 

Najlepsze gimnazjum w województwie kujawsko ?pomorskim w lidze lekkoatletycznej

Najlepsze gimnazjum w województwie kujawsko ?pomorskim
w lidze lekkoatletycznej

             Wspaniale zaprezentowali się nasi lekkoatleci w Tucholi, gdzie odbył się finał wojewódzki w lidze lekkoatletycznej. Drużyny dziewcząt oraz chłopców, po niezwykle emocjonującej walce ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego z Bydgoszczy, zajęły I miejsce  i uzyskały awans do Mistrzostw Polski. Finał krajowy odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w Białymstoku. Spotkają się tam zwycięskie szkoły ze wszystkich województw i będą walczyć o medale w kategorii drużynowej oraz indywidualnej. W historii szkoły już dwukrotnie byliśmy Mistrzami Polski - chłopcy w 2003 r. oraz 2006 r., natomiast drużyna dziewcząt tylko raz stanęła na podium, zajmując III miejsce w 2003 r. W ubiegłym roku chłopcy uplasowali się na IV miejscu, przegrywając minimalnie (kilkoma punktami) walkę o brązowy medal. Mamy ogromną nadzieję, że w tym roku uda się naszym uczniom stanąć na podium. Liczymy też na kilka medali w kategorii indywidualnej, gdyż kilkoro naszych uczniów prezentuje naprawdę mistrzowski poziom.

Skład drużyny dziewcząt: Granica Katarzyna, Megger Eliza, Stępień Karolina, Synak Sylwia, Dubanowska Laura, Michalska Sandra, Dulemba Zofia, Kirsz Ewelina, Dłużyńska Paulina, Domżalska Maria, Szymczak Daria, Polakowska Paulina, Zakrzewska Paulina, Keller Sandra, Gall Julia

Skład chłopców: Mokwa Karol, Korycki Patryk, Bartoszyński Marcin, Mąka Miłosz, Warczak Konrad, Jabłoński Mateusz, Dziedziech Miłosz, Karnia Kornel, Wilemski Nicolas, Kotewicz Michał, Nadolny Marcel, Świątkowski Oskar, Klimek Dawid, Ferlin Jan, Murawski Dominik

Gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów oraz dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy tak świetnie przygotowali młodzież do tych zawodów.

Wicedyrektor ds. sportu Grażyna Chochliuk

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa kadetów: brąz naszej drużyny

Drużynowe Mistrzostwa Województwa kadetów: brąz naszej drużyny

            Trzecie miejsce zajęła nasza drużyna w Mistrzostwach Województwa, które odbyły się 17 maja 2014 r. w Kamieniu Krajeńskim. Ogólnie wystartowały 3 nasze zespoły. Olimpia-Unia I pokonała w ćwierćfinale Gwiazdę ZOOLeszcz II Bydgoszcz, jednak w półfinale uległa zespołowi LZS Jastrzębie 2:3. Oba punkty w tym meczu wywalczył Tomasz Malicki. Poza nim w składzie grali Karol Behrendt i Paweł Szymański. W meczu o trzecie miejsce nasi kadeci pokonali ekipę Kusego Laskowice.

Olimpia-Unia II w 1/8 finału pokonała 3:0 Tytan Bydgoszcz. W ćwierćfinale mimo ambintej postawy i wyrównanej gry drużyna w składzie Krzysztof Tobolski i Michał Sikora uległa 0:3 faworytom zawodów Gwieździe ZOOleszcz I Bydgoszcz.
Do finału ogólnopolskiego awans wywalczyły 2 najlepsze drużyny.Wierzymy w uczniów klasy sportowej naszej szkoły,że przyszły sezon będzie należeć do nich.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Brązowe medalistki finału wojewódzkiego

Brązowe medalistki finału wojewódzkiego.
Koszykówka dziewcząt.

            Poznaliśmy najlepsze zespoły w województwie, podopieczne Marcina Gralaka rozegrały dwa mecze ze szkołami z Bydgoszczy. Gimnazjalistki z Grudziądza przegrały w pierwszym meczu z Gimnazjum nr 15, natomiast w drugim pokonały Gimnazjum nr 2. Reprezentantki Gimnazjum nr 7 to zawodniczki zrzeszone w Klubie Sportowym STAL Grudziądz. W sezonie 2013/2014 walczyły w kategorii kadetek U16 (3 miejsce) i młodziczek U14 (2 miejsce, 4 miejsce w Finale Strefy i 4 miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodziczek w Sosnowcu 25-27 kwietnia 2014).
Końcowa klasyfikacja Finału Gimnazjady: I miejsce Gimnazjum nr 15 Bydgoszcz, II miejsce Gimnazjum nr 9 Toruń, III miejsce Gimnazjum nr 7 Grudziądz, IV miejsce Gimnazjum nr 2 Bydgoszcz.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 7:

Kaczmarek Julia kpt., Kalinowska Oliwia, Antosik Marcelina, Ciesielska Julia, Gołębiewska Paulina, Jankowska Wiktoria, Kowalewska Wiktoria, Rolewicz Aleksandra, Skopińska Karina, Ciesielska Marta, Jarosz Wiktoria, Zimna Julia, trener Marcin Gralak.

 

Mistrzostwa Województwa Kadetów

Mistrzostwa Województwa Kadetów

            Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie w Mistrzostwach Województwa w kategorii kadetów, które odbyły się 1 maja w Grudziądzu.Tomek Malicki zwyciężył i zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży-Mistrzostw Polski. Czwarte miejsce i brązowy medal wywalczył Karol Behrendt, który przegrał w półfinale z Tomkiem po bardzo zaciętym pojedynku 2:3 w setach. Karol w ćwierćfinale pokonał rozstawionego z nr 1 Michała Majchrzaka z Gwiazdy Zooleszcz Bydgoszcz. Dobrze zagrał również Paweł Szymański. W spotkaniu,którego stawką był awans do strefy medalowej, przegrał z rozstawionym z numerem 2 Bartoszem Słomskim z LZS Jastrzębie w piątym secie 20-18. Bliski sprawienia dużej niespodzianki był Krzysztof Tobolski, który w meczu 1/8 finału stawił duży opór Karolowi Jackowiakowi z Gwiazdy. Krzysiek przegrał 2:3 w setach, lecz należą mu się duże słowa uznania,bo zrobił spory postęp w grze.

W rywalizacji gier podwójnych Karol wraz z Tomkiem zajęli trzecie miejsce, natomiast w grach mieszanych Tomek wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal w parze z Agatą Szczuką z LUKS Chełmno.

Te 5 medali z Mistrzostw Województwa to znakomity prognostyk na przyszłość. Trzeba jeszcze dodać,że chłopcy grali z rok starszymi od siebie. Gratulujemy i życzymy udanych występów na Mistrzostwach Polski.

 

Coca ? Cola Cup 2014 - 30 kwietnia

Coca ? Cola Cup 2014

            Miło nam poinformować, że reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum nr 7 zdobyła 3 miejsce w II etapie turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup 2014. Nasza szkoła ponownie była organizatorem rozgrywek. Tym razem 30 kwietnia na Orliku przy ul. Piłsudskiego gościliśmy trzy szkoły. Najlepszą z nich okazało się Gimnazjum nr 1 z Chełmży, którego dziewczęta zdobyły komplet punktów i awansowały do finałowej rundy wojewódzkiej. II miejsce zajął zespół z Gimnazjum nr 12 z Grudziądza. W meczu o awans uznały wyższość koleżanek z Chełmży, przegrywając 1:2.
Nasze dziewczęta dzielnie grały, jednakże przegrały swoje dwa pierwsze mecze z reprezentacją z Chełmży - 0:6 i Gimnazjum nr 12 - 0:1. Zremisowały natomiast 0:0 z drużyną, która reprezentowała Gimnazjum z Laskowic i zajęła IV miejsce. Dziewczęta grały w składzie: Barczak Wiktoria, Kirsz Ewelina,
Bągalska Wiktoria, Polakowska Paulina, Grzebińska Klaudia, Frąckiewicz Klaudia, Olczyk Karolina, Drewnicz Aleksandra, Michalska Weronika, Bera Klaudia.

Opiekun - p. Dawid Staszewski

            W dniu 29 kwietnia również chłopcy z naszej szkoły przystąpili do II eta-pu turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup 2014, w którym nie znaleźli mocniejszych od siebie. W trzech meczach odnieśli komplet zwycięstw, pokonując kolejno Gimnazjum nr 9 ? 3:1, następnie Gimnazjum nr 4 ? 9:1 oraz Gimnazjum nr 2 - 2:0.
7 czerwca reprezentacja chłopców z Gimnazjum nr 7 wystartuje w rundzie finałowej turnieju, gdzie zmierzy się z najlepszymi ekipami województwa. Szkołę naszą reprezentowali: Tomasz Pryszło, Maciej Dreszler, Krzysztof Serocki, Mateusz Piłat, Patryk Kalinowski, Miłosz Waszczuk, Kamil Piłat, Mariusz Masłowski, Daniel Widz.

Opiekun - p. Bartosz Brudniewicz

Vena Cross Festival 2014

Finał Ogólnopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Vena Cross Festival 2014
Łódź 26-27.04.2014 r.

            Zawody lekkoatletyczne Vena Sport Festival należą do jednych z największych imprez popularyzujących sport wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Finał ogólnopolski odbywa się w Łodzi. Kwalifikują się do niego tylko mistrzowie poszczególnych województw w danej kategorii wiekowej (szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne). W miesiącu kwietniu rozgrywany jest Finał Ogólnopolski w Sztafetowych Biegach Przełajowych ? Vena Cross Festival, natomiast w czerwcu odbywa się jest Finał Ogólnopolski w Sprinterskich Biegach Sztafetowych (4x100 m oraz sztafeta szwedzka) ? Vena Sport Festival.

Po raz czwarty już uczniowie Gimnazjum nr 7 mieli możliwość startu w tych prestiżowych zawodach lekkoatletycznych. Drużyna chłopców z Gimnazjum nr 7, jako tegoroczny zwycięzca Mistrzostw Województwa Kujawsko ?Pomorskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, wywalczyła sobie kolejny raz prawo startu w finale. W tym roku organizatorzy, tj. Łódzki Szkolny Związek Sportowy oraz Fundacja Sportu ?VENA? zaprosili również do udziału w zawodach reprezentacje z Węgier, Czech oraz Słowacji, nadając tym zawodom wymiar międzynarodowy. Biegi odbywały się na ulicy Piotrkowskiej, na dystansie 8 x 800 m. Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce reprezentacja chłopców naszego gimnazjum zajęła I miejsce  w kategorii szkół gimnazjalnych, pokonując nie tylko mistrzów pozostałych województw, ale również reprezentacje Czech, Słowacji i Węgier. Jest to już drugie zwycięstwo naszych uczniów w historii tych zawodów, gdyż w 2011 roku reprezentacja dziewcząt Gimnazjum nr 7 zwyciężyła w Vena Festival w sztafecie sprinterskiej 4x100 m.

Drużyna chłopców biegła w składzie: Konrad Warczak, Mateusz Jabłoński, Patryk Kalinowski, Nikolas Wilemski, Patryk Korycki, Karol Mokwa, Kornel Karnia, Michał Kotewicz, Dominik Smulski. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest pan Jarosław Czubaszek.

Wicedyrektor ds. sportu w Gimnazjum nr 7 Grażyna Chochliuk

Coca Cola Cup 2014 - dziewczęta

Coca Cola Cup 2014

            Z ogromną przyjemnością informujemy, że drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła drugie miejsce w 16 edycji turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup 2014. Gimnazjum nr 7 było gospodarzem lokalnego etapu rozgrywek, tzw. rundy pierwszej. Na Orliku przy ul. Piłsudskiego rywalizacja toczyła się pomiędzy reprezentacjami czterech szkół.

Najlepszą drużyną, która wywalczyła bezpośrednio awans do rundy drugiej, okazał się zespół z Gimnazjum nr 12. Dziewczęta w trzech meczach zdobyły 9 punktów, strzelając aż 9 goli i tracąc 1.

Nasza reprezentacja wygrała dwa pierwsze mecze : z Zespołem Szkół nr 2 z Rudy ? 1 : 0 i z Gimnazjum nr 9 ? 2 : 0. Ostatni mecz, z Gimnazjum nr 12, dziewczęta przegrały ? 3:1. Reasumując, drużyna z Gimnazjum nr 7 znalazła się wśród dziesięciu zespołów w województwie, które zakwalifikowały się do kolejnej rundy rozgrywek z drugiego miejsca.

Brawa dla dziewcząt za dobrą grę, waleczność i reprezentowanie szkoły. Trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki. Gimnazjum nr 7 ponownie będzie ich organizatorem.

Wyniki pojedynków:

Gimnazjum nr 12 ? Gimnazjum nr 9 ? 4:0
ZS 2 Ruda ? Gimnazjum nr 7 ? 0:1
Gimnazjum nr 12 ? ZS 2 Ruda ? 2:0
Gimnazjum nr 9 ? Gimnazjum nr 7 ? 0:2
Gimnazjum nr 9 ? ZS 2 Ruda ? 2:2
Gimnazjum nr 12 ? Gimnazjum nr 7 ? 3:1

Skład drużyny:

1. Barczak Wiktoria
2. Kirsz Ewelina
3. Polakowska Paulina
4. Bera Klaudia (2 gole)
5. Grzebińska Klaudia
6. Bągalska Wiktoria (2 gole)
7. Frąckiewicz Klaudia
8. Michalska Weronika
9. Szydłowska Jagoda
10. Drewnicz Aleksandra

Coca Cola Cup 2014

COCA COLA CUP 2014

            W poniedziałek 31 marca reprezentanci Gimnazjum nr 7 rywalizowali w zawodach piłkarskich Coca-Cola Cup 2014. Po raz kolejny w naszym mieście nie pozostawili oni złudzeń innym szkołom i wygrali cały turniej. Pomimo wcześniejszych trzech zwycięstw w dwóch pierwszych meczach musieli się sporo natrudzić, by odnieść sukces. Zarówno w pierwszym, jak i drugim meczu nasi uczniowie pokonali rywali z Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 12 w stosunku 2-1. W ich poczynaniach widać było duże zdenerwowanie, gdyż seriami marnowali bardzo dogodne sytuacje oraz mylili się w prostych elementach. Dopiero w trzecim meczu z naszych zawodników zeszło przysłowiowe ciśnienie i pokonali Gimnazjum nr 8 aż 11-0. W turnieju bramki dla naszej szkoły strzelili: P. Kalinowski-3, M. Waszczuk-3, T. Pryszło-4, Kamil Piłat-3, Mateusz Piłat-1, K. Serocki-1.

Szkołę naszą reprezentowali:

1. P. Kalinowski kl. 3b
2. T. Pryszło kl. 3b
3. M. Piłat kl. 3b
4. K. Serocki kl. 3b
5. M. Waszczuk kl. 2c
6. Kamil Piłat kl. 2c
7. M. Masłowski kl. 2c
8. D. Widz kl. 1b
9. D. Jędroś kl. 1b

Opiekun : Bartosz Brudniewicz

Koszykarki w drodze po medale Mistrzostw Województwa w Gimnazjadzie

Koszykarki w drodze po medale Mistrzostw Województwa w Gimnazjadzie

            20 marca 2014 roku w hali sportowej ZOD UMK rozegrano zawody Ćwierćfinału Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt.
Drużyna Gimnazjum nr 7 wygrała dwa mecze z Gimnazjum Gruta 83:0 (25:0, 17:0, 18:0, 23:0) i Gimnazjum nr 10 Toruń 46:11 (9:2, 14:2, 12:4, 11:3) i awansowała do półfinału.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Gimnazjum nr 7 Grudziądz
II miejsce Gimnazjum nr 10 Toruń
III miejsce Gimnazjum Gruta

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 7:
Kaczmarek Julia (7 pkt.), Kalinowska Oliwia (16 pkt.), Antosik Marcelina (25 pkt.), Ciesielska Julia (17 pkt.), Gołębiewska Paulina (8 pkt.), Jankowska Wiktoria (0 pkt.), Kowalewska Wiktoria (7 pkt.), Kwiatkowska Julia (2 pkt.), Rolewicz Aleksandra (2 pkt.), Ciesielska Marta (12 pkt.), Jarosz Wiktoria (31 pkt.), Zimna Julia (8 pkt.), trener Marcin Gralak.

28 marca 2014 roku w Gimnazjum nr 9 w Toruniu rozegrano zawody Półfinału Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Koszykówce Dziewcząt.
Drużyna Gimnazjum nr 7 wygrała pierwszy mecz z Gimnazjum nr 4 Włocławek 59:9 (13:4, 13:0, 14:5, 19:0). Drugi mecz przegrała z Gimnazjum nr 9 Toruń 33:41 (8:11, 7:5, 11:10, 12:10) i awansowały do finału, który zaplanowano na 7 kwietnia 2014 roku w Bydgoszczy.

Skład reprezentacji Gimnazjum nr 7:
Kaczmarek Julia (6 pkt.), Kalinowska Oliwia (6 pkt.), Antosik Marcelina (6 pkt.), Ciesielska Julia (12 pkt.), Gołębiewska Paulina (5 pkt.), Jankowska Wiktoria (2 pkt.), Kowalewska Wiktoria (0 pkt.), Kwiatkowska Julia (2 pkt.), Rolewicz Aleksandra (6 pkt.), Skopińska Karina (10 pkt.), Ciesielska Marta (15 pkt.), Jarosz Wiktoria (16 pkt.), Zimna Julia (8 pkt.), trener Marcin Gralak.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce Gimnazjum nr 9 Toruń
II miejsce Gimnazjum nr 7 Grudziądz
III miejsce Gimnazjum nr 3 Włocławek
IV miejsce Gimnazjum nr 4 Włocławek

Trener ? Marcin Gralak

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych

            W sobotę 22 marca w Ciechocinku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych. Uczniowie naszej szkoły reprezentujący Grudziądzki Klub Sportowy "Olimpia" wspaniale zaprezentowali się na tej imprezie. Podobnie jak przed rokiem zwyciężyli w klasyfikacji zespołowej pozostawiając za sobą wszystkie klubu województw: pomorskiego i kujawsko- pomorskiego. Sukces był tym cenniejszy dla szkoły , iż tylko uczniowie naszej szkoły punktowali w drużynie, czyli można uznać, że Gimnazjum nr 7 pokonało wszystkie kluby sportowe całego makroregionu pomorskiego! Następna w kolejności drużyna z naszego województwa zajęła dopiero 6 miejsce.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy reprezentanci: Eliza Megger 2a, Karolina Stępień 2a, Ewelina Kirsz 1a, Julia Gall 1a, Aleksandra Dąbrowska 2e, Karol Mokwa 2a, Patryk Korycki 2a, Nikolas Wilemski 2a, Jakub Lisowski 2a, Dominik Smulski 1a, Michał Kotewicz 1a.

Szczególne gratulacje należą się zawodnikom, którzy uplasowali się na bardzo wysokich pozycjach:

1 miejsce w biegu na 2500 m młodziczek zajęła Eliza Megger
2 miejsce w biegu na 1500 m młodziczek zajęła Ewelina Kirsz ( wyprzedziła ją tylko dziewczyna rok starsza)
2 miejsce w biegu na 2000 m młodzików zajął Karol Mokwa, a czwarte w tym biegu Patryk Korycki

Trener ? Jarosław Czubaszek

Ćwierćfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców

Ćwierćfinał Wojewódzki w Piłce Koszykowej Chłopców

            W ćwierćfinałowych rozgrywkach w koszykówce chłopców, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w ZSO nr 5, wzięły cztery gimnazja: Toruń - Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół-Górzno, Gimnazjum Gruta oraz Gimnazjum nr 7 Grudziądz.

W pierwszym meczu zwyciężyła drużyna Gimnazjum nr 7 z Gimnazjum w Grucie (48:8), w drugim meczu eliminacji Gimnazjum nr 3 (Toruń) zwyciężyło z gimnazjum z Górzna (26:18). W meczu o trzecie miejsce wygrało Gimnazjum z Górzna, a w meczu finałowym, po bardzo dobrej grze, wygrało Gimnazjum nr 7 z Gimnazjum nr 3 (41:19).

Skład naszej reprezentacji:

1. Murawski Dominik
2. Tabaka Marcel
3. Knopp Nikodem
4. Glanert Oskar
5. Nehring Filip
6. Jeleniewski Maciej
7. Świątkowski Oskar
8. Pryszło Tomasz
9. Bartoszyński Marcin
10. Pawlicki Tomasz

Zwycięzca ćwierćfinału zapewnił sobie udział w dalszych rozgrywkach. Półfinał wojewódzki prawdopodobnie odbędzie się 31 marca we Włocławku. Trzymamy kciuki za naszych koszykarzy i opiekuna zespołu ? Pana Wojciecha Pietrzaka i serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy w dotychczasowych zmaganiach. Życzymy również aby drużyna awansowała do finału wojewódzkiego Smile

Wicedyrektor ds. sportu Grażyna Chochliuk