Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

            Dnia 26 września w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły wykonali plakaty pod hasłem „Siła języków”, a uczniowie z klasy 5b przygotowali krótką prezentację na temat święta oraz quiz językowy. Prezentacja dotyczyła obchodów tego dnia na świecie, zaś quiz opierał się na kilku pytaniach w języku polskim oraz angielskim związanych z różnymi krajami europejskimi.

Informacje oraz quiz zostały zaprezentowane w różnych klasach. Dla najmłodszych uczestników, którzy poprawnie odpowiadali na pytania, organizatorzy przygotowali cukierki.

Organizatorzy:
Mateusz Chyliński, Filip Flery, Maksymilian Kaprykowski , Wiktor Melkowski, Safin Kader, Oskar Brdak, Mikołaj Marks, Bartek Hordyński, Mikołaj Kowalkowski, Filip Jurkiewicz, Wiktor Fularczyk,

Opiekunowie: Małgorzata Kaczmarek, Paulina Piszkalska