Konkurs pt. „Książka otwiera nam świat”

Konkurs pt. „Książka otwiera nam świat”

            Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych przeprowadzono konkurs pt. „Książka otwiera nam świat”. Przebiegał on w trzech kategoriach :

a)literackiej - (napisanie wypracowania lub wiersza),

b)plastycznej – (wykonanie rysunku lub plakatu),

c)informatycznej – (przygotowanie plakatu w formacie jpg).

W pierwszej z nich wyniki przedstawiają się następująco :

klasy I-III
I miejsce
Jędrzej Hordyński – kl.2b
II miejsce
Lena Cybulska –kl.3a
Wyróżnienie : Antoni Kwiliński – kl.2a

klasy IV-VI
I miejsce
Cecylia Czubaszek – kl.6a
Nataniel Ślusarczyk – kl.5b
II miejsce
Wiktor Melkowski –kl.5b
III miejsce
Andrzej Krasny – kl.5a
Oskar Brdak – kl.5b

Kategoria plastyczna

klasy I
I miejsce
Wiktoria Spych – kl.1b
Lena Suwalska – kl.1b
Nina Witczak – kl.1c
II miejsce
Alicja Malinowska – kl.1b
Mateusz Malinowski – kl.1b
Wiktoria Martyńska – kl.1a
III miejsce
Laura Weisgerber – kl.1b
Franciszek Bartoszek – kl.1b
Nicola Lewandowska – kl.1a
Wyróżnienie : Marta Michalska – kl.1c, Lena Ziółkowska – kl.1b, Kacper Deptuła – kl.1b, Wiktor Kaznowski – kl.1b, Kacper Kaszuba – kl.1b, Alicja Chlewicka – kl.1b, Oskar Bartosiewicz – kl.1b, Ksawery Lisiecki – kl.1b, Karolina Kreńska – kl1b, Bartosz Sobolewski – kl.1b, Lena Mazurkiewicz – kl.1b, Piotr Gothard – kl.1b, Adam Schalau – kl.1b

klasy II
I miejsce
Bartosz Kaziród – kl.2a
II miejsce
Konrad Choma – kl.2a
Nikodem Nowakowski – kl.2a
III miejsce
Julia Mikita – kl.2a
Wyróżnienie : Antoni Kwiliński – kl.2a, Fabian Biedziński – kl.2a

klasy III
I miejsce
Zofia Niewadzi – kl.3a
Aleksander Adamonis – kl.3b
II miejsce
Aleksandra Świderska – kl.3a
Antonina Dominik – kl.3b
-III miejsce
Laura Lewandowska – kl.3a
Oliwier Lewandowski – kl.3a
Justyna Piątek – kl.3a
Wyróżnienie : Patrycja Żurawska – kl.3a, Andrea D’Angelo – kl.3b

klasy V-VI
I miejsce
Wiktor Melkowski –kl.5b
Hanna Kwiatkowska – kl.5a
Olga Kwiatkowska – kl.6a
II miejsce
Szymon Reetz – kl.6a
Melania Maciejewska – kl.6a
Iga Zehner - kl.6a
III miejsce
Natan Witczak – kl.5a
Wyróżnienie : Roksana Krasna – kl.5a, Aleksander Marzec – kl.5a

Kategoria informatyczna
I miejsce
Zuzanna Wojtecka – kl.5a
II miejsce
Wojciech Kazimierczak – kl.7a
III miejsce
Antoni Kwiliński – kl.2a

Organizatorzy konkursu : Izabela Szymkowicz, Karolina Szymczyk