Ekopracownia 2023 dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji w kwocie 45 000,00 zł.

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

Od 12 lutego rozpoczynają się wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Choć zimowa aura w wielu regionach w tym roku nie rozpieszcza, przerwa od szkoły to dla dzieci wymarzony czas odpoczynku i beztroskich zabaw. Bez względu na pogodę trzeba pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dlatego w naszej szkole na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2023/2024 rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. O zasadach bezpieczeństwa opowiadała nam pani Bogumiła Leśniewicz ze Straży Miejskiej w Grudziądzu. Uczniowie wysłuchali wszystkich zasad z wielką uwagą. We wtorek 6 lutego obchodziliśmy także w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu, to kolejna ważna inicjatywa, w trakcie której uczniowie poznali zasady higieny pracy z komputerem i bezpiecznego korzystania z Internetu oraz niebezpieczeństwa i zagrożenia czyhające w sieci. Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia I semestru, jednocześnie dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział w konkursach oraz akcjach charytatywnych organizowanych w naszej szkole. Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych ferii.