Ekopracownia 2023 dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji w kwocie 45 000,00 zł.

Cukierek za życzliwość

Cukierek za życzliwość

            Uczniowie klas trzecich wzięli udział w XI Ogólnopolskim konkursie ,,Cukierek za życzliwość - i Ty możesz zostać wolontariuszem" organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła. Uczniowie podczas trwania konkursu od października do stycznia w założonych przez siebie zeszytach na bieżąco zapisywali wykonane dobre uczynki. Komisja szkolna w składzie: p. A.Czerwińska, ks. Mateusz Cielecki wyłoniła zwycięzcę konkursu. Zwycięski zeszyt ucznia Wojciecha Kocieniewskiego został wysłany do organizatorów konkursu. Komisja szkolna wraz z koordynatorem akcji p.Anną Markowską za zaangażowanie i wielkie serca młodych wolontariuszy, postanowiła wyróżnić wszystkie prace konkursowe i przyznać uczniom ŚWIADECTWA SZLACHETNOŚCI oraz drobne upominki. Za udział w akcji charytatywnej dziękujemy: Julii Łagockiej, Wiktorowi Jędrakowi, Ninie Stoevie oraz Wojciechowi Kocieniewskiemu, którego zeszyt będzie brał udział w dalszym ogólnopolskim etapie konkursu.

"Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie…" Phil Bosmans