II Międzyszkolny konkurs ”Dbam o zdrowie”

II Międzyszkolny konkurs ”Dbam o zdrowie”

            1 kwietnia 2019 r. rozpoczął się miesiąc zdrowia. Z tej okazji w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli klas pierwszych grudziądzkich szkół, którzy brali udział w II Międzyszkolnym konkursie „Dbam o zdrowie”. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat zdrowego odżywiania, którą ujawnili podczas rozwiązywania testu. Druga część naszego konkursu to prace plastyczne pod hasłem „Zdrowie na talerzu”, wykonane zespołowo, które były bardzo ciekawe i zdobią galerię na korytarzu szkoły.

Po konkursie wiedzy dzieci czekając na werdykt jury wraz z opiekunami udały się na salę gimnastyczną, gdzie obejrzały przedstawienie pt. „ Dla Marlenki zdrowe witaminki” w wykonaniu naszych małych aktorów szkolnego koła teatralnego. Oto wyniki naszego konkursu:

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 16
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3
III miejsce – Szkołą Podstawowa nr 9

Bardzo dziękujemy za Waszą obecność w naszej szkole. Wszystkim gratulujemy wiedzy i umiejętności plastycznych. Brawa dla aktorów. Życzymy dalszych sukcesów.
Do zobaczenia! 

Anita Rodzińska, Anna Markowska, Kamilla Senica