Dzień Wiosny i nie tylko!

Dzień Wiosny i nie tylko!

            Dziś pierwszy dzień wiosny . Oczywiście nie zabrakło wrażeń w ciągu całego dnia. Klasa 2a uczestniczyła w Światowym Dniu Zespołu Downa, czyli Dniu Kolorowej Skarpetki. Za pośrednictwem bajki , dzieci dowiedziały się co to jest zespół downa. Rozmawialiśmy na temat potrzeb osób niepełnosprawnych , ich uczuć i emocji. Solidaryzowaliśmy się z chorymi ubierając dziś kolorowe skarpetki Smile Klasa 2b powitała wiosnę na naszym szkolnym placu zabaw w kolorowych, wiosennych ubraniach. Nasi mali matematycy uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Odbyły się również eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania. Jury postanowiło, że naszą szkołę reprezentować będą uczennice: Zuzanna Piotrowska z kl. 2 a oraz Zofia Basiura z kl. 2b.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie. Smile