Ekopracownia 2023 dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w formie dotacji w kwocie 45 000,00 zł.

eTwinning

eTwinning

Easter and Spring cards - projekt "eTwinning"

Easter and Spring cards - projekt "eTwinning"

            Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy już pierwsze karty świąteczne i wiosenne, przygotowane przez uczniów szkół z różnych krajów, uczestniczących razem z nami w projekcie "eTwinning". Otrzymaliśmy kartki wykonane własnoręcznie przez uczniów z Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Litwy i Polski. Zapraszamy do obejrzenia kartek w gablocie przy bibliotece.

Opiekunowie projektu: Daria Piernicka, Paulina Piszkalska

Zobacz Kartki

Easter cards Exchange - projekt eTwinning

Easter cards Exchange - projekt eTwinning

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie, którego tematem jest wykonanie karty wielkanocnej lub wiosennej kartki z życzeniami/pozdrowieniami, wypisanie jej w języku polskim i w jednym z 2 języków: niemieckim lub angielskim.

W projekcie bierze udział 16 szkół z całej Europy, z którymi chcemy wymienić życzenia, między innymi szkoły z Litwy, Rumunii, Serbii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii i Turcji. Karty proszę oddawać do Pani Darii Piernickiej (j. niemiecki) oraz do Pani Pauliny Piszkalskiej (j. angielski) do 10 marca 2017 r.

Daria Piernicka, Paulina Piszkalska